Srpen 2011

Řezník

20. srpna 2011 v 20:20 | Quarty"P" |  Řeznik (m.engele)
Takže Vás tu, vy kurvy, zdravim u dalšího článku.
Tentokrát bude o násilnickým zmrdovi, který si říká ŘEZNIK.
Řezník (také M.engele - tenhle nick používá, když vystupuje jako jeden z členů SG), dříve přezdívaný Marty jako první představil v ČR pojem Horrorcore (HC). U všech uchyláku, co se vyžívaj v tehlech textech, má Řezník poměrně vysokej počet posluchačů.
Řezníkova deska s názvem Pentrační chtíč o sobě dal vědet a rozjel svou dobře nabušnou karieru. Dalši album mělo název Hyperveryní zážitky z kremační pece a jako vrchol svý tvorby zveřejnil v roce 2008 s názvem caviar bukkake fetus exitus (Zde se taky nachází track, na kterej byl natočen i klip, je to Konečný řešení, za který je Řezník stíhán kriminálkou).
Nyní nejnovější album má název Vzestup zla a Řezník tam zaznamenal spoustu svých zkušeností. Samozřejmě má za sebou spoustu živáku.
Řeyník prostě HC vládne. Hnusný vanoce a jehovova pomsta !!! Quarty"P"


Co to kurva je ?!

5. srpna 2011 v 23:05 | Quarty"P" |  Co to kurva ten Horrocore je ?!
Takže vám tu VY KURVY (jak by řekl De Sade) přinášim první článek o tom, co kurva ten horrorcore vlastně je. Někteří pěstdodržkové srovnávají horrorcore (dale jen HC) s obyčejným hip-hopem. Těmhle sráčum rozmrdat prdele !!

Tak, konečně k tématu tohohle článku. S menší pomocí tetičky Wikiny jsem se pokusil zformulovat základní údaje o HC do jedný srozumitelný kostky.

HC je vpodstatě složení především rapu, metalu a rocku (je pravda, že v Řezníkových mrdech silně převažuje rap, ale pusťte si track "Nemám žádnej stud" od De Sada z alba 2000desade a metalu uslyšíte tolik, že se vám rozeserou uši.)
Na rozdíl od gejskejch rapů o lasce a podobých píčovinách, horrorcore nabízí pohled na svět z - a podle mě reálnějšího - úhlu. Když dám příklad, track "Udupu tvý díťe" nám říká, jak je důležité používaní šprcek, abychom se pak nemuseli starat o rozcapený haranty, ikdyž jsme to neměli v plánu!! Dále například v tracku "Parlamentní jatka" nám SG a HP říkají 'jak težká je práce ve vládě, jedna ruka na koulích a druhá na kládě' takže aby tu zas nějakej vochcánek nepsal, že horrorcore je jen o vraždění a znásilňování dětí.

Dál jsem tu chtěl dodat nějaký bláboly o historii horrorcoru. Nechci se tu moc rozepisovat, nikomu se to pak nebude chtít číst. Na začátek tedy řeknu jen, že HC vznikl v Americe roku 1990, poprvé zarapovaný Eshamem.
Teď bych se ale raději pustil do českého HC, neboť nejsme Amíci.
V Česku má horrorcore poměrně mladý kořeny. První náznaky HC byli v 90tých letech, kdy Deph aka Kato vidal desku Rigor Mortiz. Později, v roce 2002 průkopnický raper Marty (Řezník) konečně příšel s čirým HC. Později se k němu přidává De Sade (SeeWaDee), kterej už taky vydal pořádnej nářez s názvem 2000desade. Další známý dvojce jsou například Hrobka a Pitva (HP), Masovi wrazi (MW), Terrorcrew, no a ze zahraničí třeba Butchers Harem (hostující v tracku Splatter rape) nebo Dyad Soul, hostující v De Sadeho tracku "Kill for billz".

Fajn, tak doufám, že vám z tohohle textu praskla hlava. Příjemný vanoce a Jehovova pomsta!!! Qarty"P"